Опалювальна піч Vian-Dizain "Hea long"

Vian-Dizain

Опалювальна піч Vian-Dizain "Hea long"

4940 грн

Якщо ви думаєте над тим, як організувати опалення в дачному будинку, теплиці, гаражі, технічних приміщеннях, вдалим варіантом стане опалювальна піч Hea long від українського виробн..

Опалювальна піч Vian-Dizain "Hea mini"

Vian-Dizain

Опалювальна піч Vian-Dizain "Hea mini"

4752 грн

Щоб опалюватидосить велике приміщення без центрального теплопостачання, знадобиться якіснапіч. Модель Hea mini українського виробника Vian-Dizain призначена для організаціїоп..

Опалювальна піч Vian-Dizain "Hea standart"

Vian-Dizain

Опалювальна піч Vian-Dizain "Hea standart"

7094 грн

Дров’яна піч HeaStandart— це вдале рішення, як опалювати житлове або нежитлове приміщення, що непідключене до центрального теплопостачання. Український виробник Vian-Dizain..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Печі

Печі

Якісні печі на дровах від українського виробника

Проблему з опаленням у дачному будинку, гаражі, технічному приміщенні або навіть у теплиці можна розв’язати за допомогою якісної печі на дровах. Залежно від моделі вона може опалювати досить велику площу — до 60 м². Купити якісну піч можна в українського виробника Vian-Dizain.

Особливості печей на дровах

Усі дров’яні печі, представлені в асортименті інтернет-магазину, виготовлені зі сталі. На лицьовій панелі розміщена металева заслінка для регулювання інтенсивності горіння. Піч має акуратний вигляд, тому підходить не лише для технічних, а й для житлових приміщень, як-от дачі.

Печі мають різну форму та розміри, тому підходять для приміщень із різною площею. Невеликі моделі призначені для опалення кімнат площею до 25 або до 35 м². Для просторіших приміщень краще придбати піч, яка може опалювати площу до 45–60 м². Пічка займає мінімум місця, при цьому дає достатньо тепла.

Паливо для дров’яної печі

Для цих печей зазвичай використовують два поширених види палива — це дрова та брикети. Для отримання максимального ефекту в піч потрібно закладати добре просушені великі дрова або спеціальні паливні брикети. Це збільшує тривалість горіння та дозволяє виділитися більшій кількості тепла від одиниці обсягу дров.

Переваги дров’яної печі

Якщо ви ще не вирішили, варто вам купувати дров’яну піч чи треба подумати над іншим типом опалення, дізнайтеся про переваги першого варіанту.

Переваги печей на дровах:

  • компактні розміри та невелика вага;
  • відсутність потреби у фундаменті;
  • досить високий ККД — від 65%;
  • тривала робота на одній заправці;
  • невисоке споживання палива;
  • можливість додавання дров у процесі горіння;
  • тривалий термін експлуатації;
  • нескладне встановлення.

Ще одна вагома перевага дров’яної печі — це демократична вартість пристрою та палива.

Як вибрати піч на дровах

Перше, на що варто звернути увагу при виборі печі на дровах, — це її розмір. Чим більше приміщення, тим більший пристрій доведеться придбати. На кожен квадратний метр кімнати потрібно близько 1 кВт потужності (при умові, що висота стелі не перевищує 3 метрів).

На нашому сайті ви можете побачити докладний опис кожної моделі дров’яної печі. Це дозволить вам вибрати саме той пристрій, що ідеально підходитиме для вашої дачі, гаража, теплиці або іншого приміщення.

Опалювальні печі Vian-Dizain — це висока якість, довговічність, ефективність і вигідна ціна. Переконайтеся в цьому особисто, придбавши підхожу модель печі для свого дачного будинку або технічного приміщення.