Про нас

Vian-Dizain— цесімейна компанія, що почала роботу в 2017 році в місті Дніпро. Підприємствоотримало назву від своїх засновників. Саме з їх імен і склалося слово Vian: Vi — Вікторія, An — Іван.

Сушарка для білизни стала першим товаром, який подружжя випустило наширокий загал. А починалося все зі звичайного ремонту на балконі. Іванові спалона думку, чому б не розмістити на стіні балкона компактну розкладну сушарку,яка нікому не заважатиме й до того ж дозволятиме зручно сушити випраний одяг.Ця перша сушарка й досі на своєму місці: активно використовується запризначенням і служить нагадуванням про початок сімейної справи.

Пізніше Вікторія та Іван почали поступово розширювати асортимент. Такз’явилися стіл для квест-кімнати й перша модель кухонного столу з металевимиопорами Van 12 в білому кольорі. Масштаби виробництва зростали йнадалі.

Спочатку підприємство переважнозаймалося виготовленням меблів підзамовлення для кафе та ресторанів, інколи для приватних клієнтів. Потім у каталог робіт додалося торгове обладнаннядля магазина одягу та меблі для офісів. Зараз інтернет-магазин Vian-Dizainпропонує широкий асортимент власної продукції:

Компанія Vian-Dizain продовжує орієнтуватися нависоку якість, демократичні ціни і привабливий вигляд виробів із заліза,дерева, скла та інших матеріалів. Наразі в українського виробника можна купитимеблі в наявності або ж замовити їхіндивідуальне виготовлення за своїми кресленнями.

Зробіть свій дім комфортнішим разом із Vian-Dizain!