• Стілець барний Vian-Dizain NAS 02
Стілець барний Vian-Dizain NAS 02
Стілець барний Vian-Dizain NAS 02
Стілець барний Vian-Dizain NAS 02

Стілець барний Vian-Dizain NAS 02

1991 грн

  • Виробник: Vian-Dizain
  • Модель: NAS_02
  • Наявність: Є в наявності

Барний стілець NAS02 від українського виробника Vian-Dizain— це ідеальне рішення для інтер’єру встилі лофт, гранж, мінімалізм. Купити високі стільці можна як для громадськихзакладів кафе, бару чи ресторану, так і для дому, якщо на кухні розміщена барна стійкаабо «острів».

Стілець барний NAS02Vian-Dizain має міцну та довговічну опору, що виготовлена з металу. Цеособливо актуально для закладів, де меблі швидко виходять із ладу через великукількість користувачів. Для ніжок використана металева труба діаметром 27 мм.Матеріал покритий порошковим матовим лаком коричневого кольору. Кругле сидіннязроблене з сосни й має діаметр 320 мм.

Стілець маєзручну висоту. Розміри моделі: висота 680 мм, ширина 360 мм, довжина 360 мм. Унизупередбачена підставка для ніг, що робить користування стільцем комфортнішим.

У нашомуінтернет-магазині ви можете купити барний стілець українського виробництва в кількохекземплярах для особистого користування. Також у нас можна замовити стільці великоюпартією для кафе, бару або іншого закладу.

Характеристики
Висота680 мм
Довжина460 мм
НіжкиТруба ∅27
Ширина460 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано      Добре